_

Welcome to the official clansite of Czech Vietcong clan -DC- playing versions 1.60 & 1.01!

Úvo[) & H!$ToR!E

!!!Novinka!!!

13.Červen 2008: Leader -DC-ček úspěšně složil maturitní zkoušku a opět se vraci do clanu. Tímto oficiálně otevírám klan a čekám na zprávy ostatních hráču jestli se vráti semnou, aby sme se mohli co nejrychleji vrhnout na tréninky a později na zápasy.

 

!!!Upozornění!!!

20.Ledna 2008: ClanLeader -DC- Joe musí (prozatim) opustit klan a věnovat veškerej svuj volnej čas k přípravě na maturitní zkoušku. Děkuji všem svým členům zá výborne ůspěchy co v klanu doposad odvedli.Bylo mi potěšením řídit tento, muj jedinej klan kde sem byl za celou moji karieru ve VC. Klan je předán mému spolehlivému zástupci, který se k budoucí situaci v klanu vyjádří níže. Tímto se s vámi všemy loučim,dokud nebudu mít tu Maturitu v kapse!!!     Měj te se!

!!!Zdravíme vás!!!

Vítejte na naší nové webové stránce -DC- klanu, který hraje hru Vietcong. Vietcong je tedy skvělá akce, která vystihuje válku Vietnamu proti Spojeným státům americkým.

Něco málo z historie -DC- Clanu:

Náš Clan založil v květnu roku 2006 -DC- Matew a tudíš se pochopitelně stal i naším Clanleadrem a jako svého zástupce jmenoval -DC- <J#3a>. Clan se začal postupně rozvíjet , příjímal nové členy ,trénoval a vyhrával ClanWary. Po určité době , ale utrpěl krizi jejíž důvodem byl odchod CL a nechal by clan rozpadnout ,takže se -DC- Joe rozhodl převzít clan na sebe spolu s -DC- Gobim ,dále založil první web a to www-dc-klan.blog.cz .To ale netvalo příliš dlouho a -DC- Gobi odešel taky a tak jeho místo převzal -DC- James. V tomto období si clan vedl velmi dobře a i poměrně dlouho.Měli jsme mnoho skvělých hráčů a mnoho vyhraných CW. Ale jak se říká:,,Nic netrvá věčně" a CL -DC- Joe z technických důvodů musel odejít z clanu a správu nad ním předal svému zástupci.Novým zástupcem byl  zvolen -DC- Jary(>Du$[T]^$hoT#). Ve chvíli kdy -DC- Joemu technické problémy pominuly,tak se vrátil zpět do clanu a musel čelit problémům s webem i členy co tu zanechal jeho předchůdce.Avšak po krátké době dostal -DC- Joe nabídku od bývalého člena Gobiho, zda by s clanem nepřešel pod multiclan Batalion a naš web by byl www.batalion.ic.cz . Nabídce bylo vyhověno a tak se z -DC- stali 'Bt[L] ,zde se nám z počátku nevedlo špatně.Velký podíl na tom měl -DC- Jary a -DC- Petr , kteří zde vyhráli mnoho CW ,ale později začaly problémy , jenž se zejména týkaly omezéného počtu našich hráčů v clanu a dále pozdní až žadné zapisování výsledků odehraných CW a přijatých nových hráčů na web. To vedlo mezi naším vedením & vedením multiclanu k rozporům. V závěru jsme se odtrhli od 'Bt[L] a vrátili jsme se zpět k naší historii u -DC- ve stejném vedení jako u 'Bt[L].Byl vytvořen náš druhý web a začalo se znova trénovat a vyhrávat CW a tak to zatim pokračuje do dneška, s tím rozdílem že hrajeme i verzi 1.60.

 Tak to by jako shrnutí naší historie stačilo a dále vám přejeme pevné nervy při hraní s našimi hráči..:P

Krédo -DC- klanu:

1.] Nikdy se nevzdám.

2.] Nikdy neuteču z boje.

3.] Neopustím přítele.

3.] Budu bojovat se ctí.

4.] Bojuji s největší odvahou a cíle úkolů splním i s riskem ztráty vlastního života.

5.] Vždy budu bojovat a trénovat až do vyčerpání.

6.] Budu se ve svém řemesle zabijáka cvičit, jak nejlépe umím.